Ga direct naar inhoud

Publieksvrijwilligers gezocht in de Vreugderijkerwaard

Lekker buiten, goeie gesprekken en een gezellig team. Voor de Vreugderijkerwaard (uiterwaarden bij Zwolle) zijn wij op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden om contact te leggen met de bezoekers van deze prachtige uiterwaarden.

Publieksvrijwilligers inde VRW

Wat kun je je erbij voorstellen? Een dag(deel) op pad ..

Het vertrekpunt is onze werkschuur' naast boerderij de Vreugdehoeve. De elektrokar van de lader, schuur dicht en op pad!
Onderweg bespreek je met je 'maatje' op welke plek je gaat staan. Per dienst en seizoen zal dit wisselen, want je staat daar waar je drukte verwacht. Wij zorgen er uiteraard voor dat je goed geïnformeerd bent. 

Werken op een bijzondere plek 

Je geeft tips over de omgeving en vertelt over het werk van Natuurmonumenten. Je houdt ervan om het bezoek van de gasten zo leuk mogelijk te maken. Je laat kinderen en volwassenen zich verwonderen over de natuur. Want de natuur is niet vanzelfsprekend. En waar kun je bezoekers beter uitnodigen om de natuur te steunen en lid te worden van Natuurmonumenten dan midden in dit prachtige natuurgebied? Ledenwerving is dan ook één van je taken.

Activiteiten

Ook organiseert Natuurmonumenten af en toe activiteiten in en rond Zwolle, waar we de hulp van vrijwilligers goed kunnen gebruiken. 

Onze publieksvrijwilligers

Wie komt dit gezellige team versterken?

Wie zoeken wij?

Vanzelfsprekend sta je achter de doelstellingen van Natuurmonumenten. En: 

  • Heb je affiniteit met natuur
  • Ben je klant- en servicegericht
  • Sta je positief tegenover actieve ledenwerving
  • Verwachten we dat je minimaal 1x per maand (april t/m oktober) een dagdeel in het weekend beschikbaar bent

Wat bieden wij?

  • Een inspirerende werkomgeving
  • Een vast contactpersoon
  • Een reiskostenvergoeding (max. 25 km enkele reis)
  • Een vrijwilligersovereenkomst
  • Kleding passend bij je functie
  • Een vrijwilligerspas voor korting op producten van Natuurmonumenten

Interesse?

Lijkt het je leuk om als publieksvrijwilliger aan de slag te gaan in de Vreugderijkerwaard en op andere mooie plekken in en om Zwolle?
Mail naar:  [email protected]