Kadeherstel op Buitenplaats De Tempel
Komende jaren werken de boswachters en gemeente aan het herstel van de buitenplaats. Ook wordt de kade herstelt. Dit heeft tot eind april gevolgen voor de wandelroute.
Het Hoogheemraadschap van Delfland voert op dit moment ingrijpend onderhoud uit aan de kades van de ringvaart. Het onderhoud aan de polderkade zal na de zomer plaatsvinden. Dit zijn twee omvangrijke projecten die enige tijd in beslag zullen nemen.
GKB Realisatie BV verricht in opdracht van het Hoogheemraadschap Delfland deze werkzaamheden in dubbele ploegendienst om de overlast voor de natuur, omwonenden en bezoekers tot een minimum te beperken. Voor de werkzaamheden hanteren zij de starttijd van 7.30 uur, hierbij volgen zij het ecologisch werkprotocol dat voorschrijft dat er op de buitenplaatsen alleen bij daglicht mag worden gewerkt.
De werkzaamheden worden verspreid door het jaar uitgevoerd waarbij rekening wordt gehouden met het broedseizoen, de situatie is nauwgezet in kaart gebracht en onder ecologische supervisie.
Hinder
De werkzaamheden aan het verstevigen van de kade van de ringvaart duren naar verwachting tot eind april.
- Opdrachtgever: Hoogheemraadschap Delfland
- Aannemer: GKB Realisatie BV
Voor vragen of meer informatie verwijzen we graag door naar het Hoogheemraadschap van Delfland via www.hhdelfland.nl.
Aangepaste wandelroute
De toegang vanaf de parkeerplaats is door de werkzaamheden tot medio april niet mogelijk. Wij raden aan om via de struinroute te wandelen. Je kunt hier de buitenplaats op wandelen.