Wild op Veluwezoom
Wild op Veluwezoom
Waar
Nationaal Park Veluwezoom
Vertrekpunt
Kosten
- Normaal: € 12,50
- Ledenprijs: € 8,75
Wild op Veluwezoom
In Nationaal Park Veluwezoom leven veel grote zoogdieren, waaronder edelherten, damherten, zwijnen en ook reeën. Misschien zien we ook nog wel een vos, boommarter of een scharrelende das. Onze gidsen vertellen er van alles over en hopelijk gaan we ze ook nog spotten!
Start
We starten vanaf het tuinhuisje in de IVN tuin met informatie en fotoplaten, daarna gaan we het bos in! We weten natuurlijk nooit van te voren óf en welke dieren we gaan zien, maar we gaan ook zeker speuren naar allerlei verschillende diersporen.
Nieuwsgierig geworden? Ga mee met onze gidsen. Zij kennen de mooiste plekjes en nemen je graag mee op een fantastische ontdekkingstocht in de avond door dit prachtige gebied.
Praktische info
- Koop van te voren online een kaartje, leden van Natuurmonumenten hebben 30% korting
- Deze activiteit is alleen geschikt voor volwassenen
- Vergeet je verrekijker niet
- Doe stevige schoenen aan het kan een flinke wandeling worden
- Het bezoekerscentrum is 's avonds gesloten
- Honden mogen helaas niet mee
- Draag bedekkende kleding i.v.m. teken
- Er is ook OERRR speuren naar wild /node/3189voor gezinnen met kinderen vanaf 7 jaar!
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- Bezoekerscentrum Veluwezoom
- Heuvenseweg 5a, 6991 JE Rheden (GD)
- 026 - 497 91 00
- b.veluwezoom@natuurmonumenten.nl
- Parkeerplaats Heuvenseweg Heuvenseweg 5, 6991 JE Rheden (GD) Routebeschrijving
Vanaf hier naar Bezoekerscentrum Veluwezoom: Wandel vanaf de parkeerplaats in de richting van de vlaggen. Volg het klinkerpad naar het bezoekerscentrum.
Wild op Veluwezoom