Groeps- en bedrijfsexcursies in De Onlanden
Op zoek naar een bijzonder uitje met vrienden, familie of met je collega's? Wandel mee met onze boswachters en ontdek de geheimen van natuurgebied De Onlanden. Tijdens deze excursie maak je, op een steenworp afstand van de stad Groningen, kennis met de dieren en planten en wordt je meegenomen in het ontstaan van het natuurgebied.
- De Onlanderij
Madijk 1, 9766 TZ Eelderwolde (DR)
Groeps- en bedrijfsexcursies in De Onlanden
Onze ervaren boswachters kennen het gebied op hun duimpje en ze vertellen je tijdens een excursie graag alles over de natuur en de omgeving. Wandel of fiets mee en laat je verrassen door de prachtige natuur en het verhaal achter het ontstaan van het natuurgebied.
Informatie over de mogelijkheden van excursies op aanvraag vind je hier:
- Groepsexcursie op aanvraag; op zoek naar een leuk uitje met vrienden of familie?
- Bedrijfsexcursie op aanvraag; op zoek naar een leuk uitje met collega's?
Graag tot ziens in De Onlanden!
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- De Onlanderij
- Madijk 1, 9766 TZ Eelderwolde (DR)
- 050 206 9028
- [email protected]
De Onlanderij heeft zeer beperkte parkeerruimte, daarom adviseren we om lopend, met de fiets of met het OV te komen. Toch met de auto? Invoeren in navigatiesysteem: Borchsingel, Eelderwolde. Vanaf de Borchsingel wijzen borden je de weg naar De Onlanderij aan de Madijk. Wanneer de parkeerplaats vol is, kun je verderop parkeren bij de Hoornse Plas.
Kom ook op voor onze natuur