OERRR Watersafari op de Brunssummerheide
OERRR Watersafari op de Brunssummerheide
Waar
Brunssummerheide
Vertrekpunt
Brunssummerheide, Startpunt
Kosten
- Normaal: € 3,50
- Ledenprijs: € 2,45
- Normaal: € 3,50
- Ledenprijs: € 2,45
OERRR Watersafari op de Brunssummerheide
Spetterende OERRR-middag rondom de vennen
Waterjuffers, schaatsenrijders, bootsmannen en schrijvertjes bewonen de Brunssumse vennen en de ontdekpoel. Gewapend met schepnet en zoekkaart ontdekken de kinderen het waterleven.
De gidsen die meegaan kunnen je alles vertellen over de dieren op en om het water. Een spetterende en leerzame excursie voor iedereen!
Praktische informatie
- Altijd vooraf aanmelden voor onze excursie via deze website.Â
- Bij voorkeur max. 1 volwassene per deelnemend kind. Het is en blijft een kinderactiviteit.Â
- De deelnemersgroep verzamelt zich bij het Startpunt met de grote zitbank, tegenover restaurant Schrieversheide.
- Graag 15 minuten voor vertrek aanwezig zijn
- Draag stevige schoenen
- Controleer jezelf altijd op teken na een bezoek aan de natuur
Het aantal deelnemers voor deze excursie is beperkt. Vol=vol en uitzonderingen zijn helaas niet mogelijk.
Door jouw deelname aan deze excursie steun je het behoud van de natuur op de Brunssummerheide.
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- Brunssummerheide, Startpunt
- Schaapskooiweg 101, 6414 EL Heerlen (LB)
Volg vanaf de zuidpunt van de parkeerplaats het verharde pad in oostelijke richting. Volg de bocht en blijf op het verharde pad. Houd na ruim 100 meter links aan bij de eerste vork in de weg tot aan de Schaapskooiweg (nog eens een kleine 100 meter verderop). Het startpunt bevindt zich bij de informatieborden en de mega-zitbank.
Ga vanaf de kleine parkeerplaats naar de andere zijde van het gebouw aan de Schaapskooiweg. Dat kan natuurlijk ook via het terras van Restaurant Schrieversheide. Het restaurant beschikt over een rolstoeltoegankelijk toilet. Het startpunt bevindt zich bij de informatieborden en de mega-zitbank.
OERRR Watersafari op de Brunssummerheide