Word jij bloementuinvrijwilliger bij bezoekerscentrum Dwingelderveld?
Vind je het fijn om buiten aan het werk te zijn? Kun je verschillende plantensoorten goed onderscheiden en vind je het fijn om met je handen in de aarde te wroeten? Ben je op woensdagochtenden beschikbaar en lijkt het je leuk om in een team van vrijwilligers aan de slag te gaan? Dan is de functie tuinvrijwilliger bij bezoekerscentrum Dwingelderveld
- Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22, 7963 RA Ruinen (DR) - Alle vrijwilligersvacatures
Bij bezoekerscentrum Dwingelderveld ligt een bloementuin waar je blij van wordt. Deze tuin wordt onderhouden door een enthousiast team van vrijwilligers die iedere woensdagochtend aan het werk is. Met name in het voorjaar en de zomerperiode is het druk in de tuin. Zaaien, wieden en verplanten. Alles wordt gedaan volgens een vooraf vastgelegd plan om de tuin zo divers mogelijk te maken. Wilde bijen, vlinders, vogels en insecten profiteren hier van.
Wie zoeken wij
- Iemand die regelmatig op woensdagochtend beschikbaar is, met name in het voorjaar en de zomerperiode.
- Iemand die verschillende plantensoorten goed kan onderscheiden en enige ervaring heeft met tuinieren.
- Iemand die fysiek in staat is om op de knieën te werken in de tuin.
Wat bieden wij
- Een gezellig team met gedreven mensen
- Kleding in bruikleen
- Je werkt op een unieke plek aan de rand van het Nationaal Park Dwingelderveld in Ruinen
- Goede begeleiding en een vast contactpersoon
- Een vrijwilligerspas met daarmee korting op producten van Natuurmonumenten
- Gezellige (feestelijke) bijeenkomsten en je wordt regelmatig uitgenodigd voor lezingen en trainingen om je (natuur)kennis te vergroten
- Kilometervergoeding tot 25 km enkele reis
- Van iedere vrijwilliger vragen wij een VOG (verklaring omtrent gedrag). Deze vergoedt Natuurmonumenten
Info en aanmelden
Op dinsdagavond 1 april is er een informatieavond voor wie geïnteresseerd is in vrijwilligerswerk bij bezoekerscentrum Dwingelderveld. Vrijwilligers vertellen zelf over hun werkzaamheden voor Natuurmonumenten en aansluitend is er gelegenheid om vragen te stellen. De avond begint om 19.30 uur in dorpshuis de Bastogne in Ansen. Wil je meer informatie? Stuur dan even een mailtje naar Gina Bisschop [email protected]. Graag tot dan!
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
Laat de natuur leven. Help mee en bescherm de natuur in Nederland.