Vaarexcursies in De Wieden van start!
Nu het voorjaar is begonnen nodigt Bezoekerscentrum De Wieden je uit om de prachtige natuur van Nationaal Park Weerribben-Wieden vanaf het water te ontdekken. Vanaf april starten onze vaarexcursies weer, ervaar de bijzondere natuur en de rust van De Wieden zelf van dichtbij.
Stap aan boord van onze open fluisterboten en laat je meevoeren door het hart van dit prachtige moerasgebied. Onze deskundige gidsen delen onderweg boeiende verhalen over het ontstaan van De Wieden en wijzen je op de bijzondere planten en dieren die hier leven. De excursies variëren in lengte en thema, waardoor er voor ieder wat wils is.
Ga bijvoorbeeld mee op de excursie 'Ontdek De Wieden’ en vaar over de uitgestrekte Beulakerwijde en door het pittoreske Dwarsgracht. Onderweg passeer je moerasbossen, hooilanden en rietvelden. Of vaar mee met de excursie Leefgebied van de otter. Tijdens deze tocht leer je in 2,5 uur meer over deze bijzondere bewoner van De Wieden. Kijk voor alle excursies en activiteiten in onze agenda.
De vaarexcursies vertrekken vanaf Bezoekerscentrum De Wieden in Sint Jansklooster. Vanaf 1 april is het bezoekerscentrum dagelijks geopend tot 17.00 uur. Naast vaarexcursies bieden wij informatie over wandel- en fietsroutes en kun je genieten van een kop koffie of thee met lokale lekkernijen.