Wandel event Nesselande > Krimpen a/d Lek op het Rotterdams Ommelandpad
Wandel event Nesselande > Krimpen a/d Lek op het Rotterdams Ommelandpad
Waar
Zuid-Holland
Vertrekpunt
Rotterdam, metrohalte Nesselande
Kosten
- Normaal: € 10,00
- Ledenprijs: € 10,00
Wandel event Nesselande > Krimpen a/d Lek op het Rotterdams Ommelandpad
Op zaterdag 24 mei is het tweede wandel event op het Klein Rotterdams Ommelandpad! Je bent welkom voor een wandeltocht langs de oostelijke stadsrand van (groot) Rotterdam.
Deze tweede etappe van het Klein Rotterdams Ommelandpad start bij Metro Nesselande en eindigt nabij Krimpen a/d IJssel. De route is ongeveer 20 kilometer, maar onderweg zijn er voldoende mogelijkheden om eerder het OV te pakken als je de gehele route niet kunt of wilt lopen.
De route loopt via het historische centrum van Nieuwekerk a/d IJssel naar het natuur- en recreatiegebied Hitland. Daar steken we de Hollandse IJssel over met de pont naar Ouderkerk a/d IJssel. We lopen dan langs de veenweide-polders van de Krimpenerwaard naar de Krimpenerhout en vanaf daar door naar natuureiland De Zaag.
Kijk hier voor het volledige programma.
Praktische informatie
- Wanneer: zaterdag 24 mei 09:30-16:30
- Waar: start bij Metro Nesselande
- Kosten: 10 euro. Let op: aanmelden gaat niet via deze website, maar aanmelden kan hier.
Over het Rotterdams Ommelandpad
Leer je eigen landschap op een nieuwe manier kennen tijdens de wandel events op het Klein Rotterdams Ommelandpad, op de grens van stad & land! We bezoeken groene boeren, mooie natuur én plekken met een rijke geschiedenis. Elke etappe is ±15-20 kilometer, eerder op de route een bus of tram pakken kan!
Het Rotterdams Ommelandpad is een initiatief van Pleidooi voor Plek & Rotterdam de boer op!.
Wandel event Nesselande > Krimpen a/d Lek op het Rotterdams Ommelandpad